kalizza.com'un Birinci Ayı Nasıl Geçti

kalizza.com ‘un Birinci Ayı Nasıl Geçti? Yorumla

kalizza.com ‘u bir ay kadar önce açtık. Tabii ki bunun bir hazırlık süreci oldu. Üstelik oldukça yorulduğumuz, zaman zaman fiziksel ve psikolojik olarak çöküşler yaşadığımız, bunların üstesinden gelerek gülüp eğlendiğimiz değişik bir dönem oldu bu süreç. Zaten girişimciliğin özü bu. Sürekli dipler ve zirveler yaşarsınız, eksi ve artı kutuplardaki bu savrulmaya dirençli hale gelip sabit kalabilirseniz başardınız demektir. Çoğu girişimciyi pes ettiren bu gidip gelmelerdir.

6 Haziran’da sanal kurdelamızı kestik ve sitemizi açtık. İlk günlerde arkadaşlarımızın verdiği siparişler sayesinde yüksek moralle başladık işe. Bir yandan gelen siparişleri en hızlı şekilde hazırlayıp gönderiyor, bir yandan aldığımız geri bildirimlere göre sitemizi iyileştiriyor, bir yandan da yeni ürünler eklemeye devam ediyorduk. Bunların yanında @kalizzacom instagram hesabımız başta olmak üzere, YouTube kanalımız, mail bültenimiz, twitter ve Facebook hesaplarımız için içerik üretmeye, işlerimizi ve heyecanımızı paylaşmaya devam ediyoruz.

Sitemizde hobi & sanat ürünleri, kitap, kahve çeşitleri, kahve ekipmanları, tasarım ürünler, oyunlar, oyuncaklar, müzik aletleri ve özel kutular yer alıyor. Amacımız insanların boş zamanlarına ipotek koymak ve bu zamanları kaliteli geçirmelerini sağlamak. Kişi başı ortalama telefonla vakit geçirmenin günlük 6 saat olduğu bir ülkede biz fırsat görüyoruz. Verimsizlik ve alternatifsizlik mutsuzluk kaynağı oluyor. Hareketsizlik, depresyona varan sıkılmalar, zihinlerin hep yorgun olması insanları tüketiyor. Biz bu sorunları çözmeye talibiz. İnsanları üretken olmaya, verimli ve keyifli vakit geçirmeye, tazelenmeye, paylaşmaya, nefes almaya teşvik etmek istiyoruz.

Daha yolun başındayız. Mottolarımızdan birisi “Başka bir e-ticaret mümkün!” İyimserliğimizle, enerjimizle, çalışma azmimizle hayatlarınızda yer edinmek, size ve sevdiklerinize artı değer katmak, iyi kalpli insanlarla beraber bir topluluk oluşturmak istiyoruz.

Bize destek olmak isterseniz, uzatılan her eli tutmak istiyoruz. Bizi beğendiyseniz etrafınıza anlatabilir, sosyal medya hesaplarınızdan paylaşabilir, daha çok insana ulaşmamıza katkı sağlayabilirsiniz. İnanın müteşekkir oluruz. Beğenmediğiniz, daha iyi olabilir dediğiniz hususlar var ise bize info@kalizza.com ‘dan, 0 216 455 1095 numaralı telefondan ve sosyal medya hesaplarımızdan eleştirinizi ve varsa çözüm önerilerinizi iletebilirsiniz. Buna da çok değer veriyoruz. Çünkü gerçek dostlar önden bıçaklar. 🙂

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir