Hakkımızda

Kaliteli Zaman Dükkanı

Hikayemiz

Orao Teknoloji 2016 yılının Ekim ayında kurulmuştur. O günden bu güne Orao ekibi, lemo kitap uygulaması ve kalizza.com işlerine imza atmıştır ve Yetenekli Kutu’nun kuruluşunda yer almıştır.

blank

Nedir bu kalizza?

kalizza “kaliteli zaman”ın kısaltmasıdır. Amacımız insanları yoğunluklarından, dertlerinden, streslerinden, zamanı boşa harcatan alışkanlıklarından ve zaman zaman da yükümlülüklerinden kaçırarak onların kaliteli zaman geçirmelerine, dolayısıyla tazelenmelerine vesile olmaktır.

Üstelik bunu tek başınıza yapabildiğiniz gibi arkadaşlarınız ve ailenizle de pekala yapabilirsiniz.

Ne duruyorsunuz o halde? Vakit kendi ördüğünüz sanal fanuslardan çıkıp kalitali zaman geçirme vaktidir.

blank

Vizyonumuz

Kaliteli vakit denince akla ilk gelen ve insanların kaliteli vakitlerine eşlik eden marka olmak

Misyonumuz

Kaliteli ve yaratıcı ürünleri sunarak sürekli üretimin ve ilhamın bir parçası olacağız.

Başka Bir E-Ticaret

Amacımız sadece satış yapmak, çok para kazanmak, daha çok satmak değildir. Amacımız müşterileriyle bir olan, insanları dinlendiren, geliştiren ve keyiflendiren bir dükkan olmaktır. Bu nedenle buraya “Kaliteli Zaman Dükkanı” dedik.

Bizce başka bir e-ticaret mümkün!

Problem Olursa

Müşterilerimiz paydaşlarımızdır. Onların problemleri, kendi problemlerimizdir. Yaşadığınız herhangi bir sorunu lütfen derhal bize bildirin. Biz de tüm gücümüzle problemleri çözelim.

Öneriler

Her türlü öneriye ve yeniliğe açığız. “Keşke şu da olsa” dediğiniz ne varsa duymak isteriz. Kim bilir, belki de mükemmelliğe giden yolu birlikte inşa edeceğiz.

Biz Kimiz

Mühendislik eğitimi almış, sanatçı ruhlu, girişimci, üretken, özgür ruhlu insanlarız. Bazı tuhaflıklarımız olsa da genel itibarıyla sıradan insanlarız.

Sizin için ne yapabiliriz?

Bizlere 7/24 info@kalizza.com e-mail adresinden ve mesai saatlerimiz içerisinde 02164551095 numaralı sabit hattımızdan ulaşabilirsiniz.

Kalitesinden emin olmadığımız hiçbir ürünü sitemizde sunmuyoruz. Buna rağmen kötü sürprizler yaşadığımız ürünler olursa hemen gereken önlemi alıyoruz.

Siparişlerinizi en hızlı şekilde size ulaştırmak için azami özeni gösteriyoruz. Kendi stoğumuzdaki ürünlerde Pazar günleri hariç, 15:30’a kadar verilen siparişler gün içinde, bu saatten sonra verilen siparişler ise ertesi gün kargoya verilir. Tedarikçilerimizin stoğundaki ürünler için ise bu süreye 1 ila 2 iş günü eklemeniz gerekiyor. Tercihe göre kavrulan ve öğütülen kahveler için kahve kategori sayfasında teslimat bilgisi verilmiştir.

Klişe ama gerçek! Müşterilerimizin mutluluğu, bizim mutluluğumuzdur. İyi geri bildirimler aldıkça işimize dört elle sarılıyor ve hizmet standartlarımızı sürekli yukarı taşımaya çalışıyoruz.