Sıkça Sorulan Sorular

Bu bölüm en son 14 Haziran 2018 tarihinde güncellenmiştir.

Gönderimleri hangi kargo firması ile yapıyorsunuz?

Gönderimlerimizi Aras Kargo ve Sürat Kargo ile yapıyoruz.

Sipariş vermek için üye olmam şart mı?

Hayır, şart değil. Üye olmadan da sipariş verebilirsiniz. Sitemizi düzenli kullanacaksanız üye olmanızı tavsiye ederiz.

Siparişim ne zaman kargoya verilir?

Biz de sizler gibi kargoyu gereğinden fazla beklemeyi sevmeyenlerdeniz. Bu nedenle her bir siparişi en hızlı biçimde hazır edip kargoya vermek için aşırı çaba gösteriyoruz. Buna rağmen zaman zaman aksaklıklar olmuyor değil. O anlarda da devreye giriyor ve sorunları en kısa sürede çözüyoruz. Sayısal bir cevap isterseniz, kendi stoğumuzdaki ürünler için 17:00’a kadar verilen siparişler gün içinde, bu saatten sonra verilen siparişler ise ertesi gün kargoya verilir. Kendi stoğumuzda olmayan ürünleri ise en geç dört gün içinde kargoya veriyoruz. Bu süre uzarsa parçalı gönderimi tercih edip müşteriden ekstra bir ücret talep etmiyoruz. Tercihe göre kavrulan ve öğütülen kahvelerde haftada 2 kere üretim yaptırdığımız için gönderim süresi ortalama 2-3 gündür.

Siparişimi nasıl takip edebilirim?

Siparişiniz kargoya verildiğinde kargo takip numarasını mail aracılığıyla sizinle paylaşırız. Bu kodla birlikte kargo şirketinin sayfasında siparişinizi takip edebilirsiniz. Ayrıca sitemizdeki hesabınızda yer alan sipariş bilgilerinizde de kargo firmasının ismi ve takip numarası yer alır.

Ürünle ilgili bir problem yaşarsam ne yapmalıyım?

Herhangi bir problem yaşamanız durumunda info@kalizza.com ‘a mail atabilirsiniz. Dilerseniz 0 216 455 1095 numaralı telefondan da bize ulaşabilirsiniz. Probleminizi en hızlı şekilde çözmeye çalışacağımızdan şüpheniz olmasın.

Siteniz güvenilir mi?

kalizza bir Orao Teknoloji Yazılım Yayıncılık Tic. Ltd. Şti. kuruluşudur. Bilgilerinizi güvenle saklarız, işlemeyiz ve üçüncü taraflarla paylaşmayız. Kredi kartı bilgileriniz BDDK lisanslı veri merkezlerinde saklıdır ve site sahipleri dahil hiç kimse bu bilgilere erişemez. Güvenlikle alakalı herhangi bir şüpheniz olmasın. çünkü biz de sizinle aynı hassasiyetlere sahibiz.